ФорумФорум  ГлавнаяГлавная  Последние изображенияПоследние изображения  ПоискПоиск  РегистрацияРегистрация  Вход  

Поделиться
 

 МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается.

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
На страницу : Предыдущий  1, 2, 3  Следующий
АвторСообщение
Sanyok
хз)))
Sanyok

Возраст : 27
Откуда : Киев
Сообщения : 401
Дата регистрации : 2012-09-18

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается.   МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Icon_minitimeЧт 23 Май 2013, 00:16

Завели на роботі...

Їдемо до Собачого Гирла

Мене пустили за кермо

Їдемо назад

Їдемо назад(2)

В гаражі,після скидання циліндру
Вернуться к началу Перейти вниз
Alexay

Alexay

Возраст : 29
Откуда : Киев
Сообщения : 45
Дата регистрации : 2012-09-18

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается.   МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Icon_minitimeЧт 23 Май 2013, 09:52

Саня, це ти без прав катаєшся?) Very Happy
Вернуться к началу Перейти вниз
Sanyok
хз)))
Sanyok

Возраст : 27
Откуда : Киев
Сообщения : 401
Дата регистрации : 2012-09-18

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается.   МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Icon_minitimeЧт 23 Май 2013, 11:49

Який саме Саня?
Вернуться к началу Перейти вниз
Alexay

Alexay

Возраст : 29
Откуда : Киев
Сообщения : 45
Дата регистрации : 2012-09-18

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается.   МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Icon_minitimeЧт 23 Май 2013, 17:55

Редуктор)) ти, то точно без прав Very Happy
Вернуться к началу Перейти вниз
редуктор



Возраст : 30
Откуда : киев-севастополь
Сообщения : 298
Дата регистрации : 2012-09-20

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается.   МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Icon_minitimeЧт 23 Май 2013, 23:07

скажем так,почти с правами.
Вернуться к началу Перейти вниз
ДіД ФіЛиЧ

ДіД ФіЛиЧ

Возраст : 29
Откуда : м.Київ
Сообщения : 279
Дата регистрации : 2012-09-21

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается.   МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Icon_minitimeВс 15 Сен 2013, 00:15

і так, станом на сьогоднішній день мотоцикл перебуває у мене в селі.)

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 104835476

полетів генератор, він не дає струму.. їздили на одному акумуляторі..
полетів датчик нейтралі..(

зараз в пошуках двох таких поворотніків
МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 104835472

+ треба купити 2 нових сидіння, бо старі за літо повністю порвались+ треба скласти нове запасне колесо..

пробував їздити без коляски, агонь) мені сподобалось) розхід бензину був по різному, від 7 до 10\12л. все залежало від того де я як я їздив.

Вернуться к началу Перейти вниз
ДіД ФіЛиЧ

ДіД ФіЛиЧ

Возраст : 29
Откуда : м.Київ
Сообщения : 279
Дата регистрации : 2012-09-21

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается.   МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Icon_minitimeПн 15 Сен 2014, 23:36

Так, рівно 1 рік я тут нічого н еписав, потрібно ж розповісти що сталося за рік..))

минулої осені мій дід навернув на МТ маятника і всю карданну систему...(((

фоток на компі знайти не зміг, але розкажу коротко, дід перегрузив причем до мт(ми з Редуктором зварили минулого літа), заднє колесо попало в яму і було заблоковане а мотор то дурний, порвав все..(((

короче, довелося купляти маятник, і все інше..

піскоструїти і фарбувати:

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 107414899МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 107414911
МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 107414918МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 107414916

далі була можливість то і перефарбував пульти, дуги кріплення віторовичків і додаткові повороти які так я і не поставив..(

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 108408011МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 108408010


наразі МТ майже не на ходу... підвело електронка "СОВЕК" дуже-дуже слабка іскра, міняли котушку але це не допомогло, на гарячу він не заводиться..( жере від 8-9л\100.. відрегулювати К65Т майже нереально... загалом в планах:

1.Мікропроцесорне запалювання ФУОЗ "Саруман"! ціна десь 550-600грн

2.Карб, тут 2 варіанти на що вистачить грошей...
а)моно-автокарб, наприклад з "Оки", чи запорожця..
б)два нові вакумні карби типу "32 CVK Keihin" ціна кусається, від 175$ за шт..

3.Електростартер з "Вихря"(сам стартер, і вєнєц з 408москвича) бо права нога накачана за літо в рази більше за ліву...+ переробити сцепу аби при натисканні на 1 передачу не було удару.

4.зробити запаску на мотоцикл(бо запаску якісь **** гарні люди вкрали) повністю відреставрувати якесь колесо+нова покришечка) і зробити над запаскою невеличкий багажник.

5.нарешті зробити повороти аби якщо їздити без коляски було 4 повороти а не тільки 2 зліва!

6.хочу зі 20л каністр зробити пару бокових ящиків для інструменту і всяких речей.

7.підсвітка в колясці+ встановлення електронного спідометра\тахометра, вольтметра, датчика температури.

8. Піджати головки аби можна було сміливо лити 92бенз.

9.перереєстрація МТ на себе.

10. по проханнях друзів, прикріпити таке саме сидіння як ззаду на крило коляски)))

на все треба дуже багато речей і не факт що я все це зроблю але треба до чогось прагнути..
МТ гарна штука для села і він мене дуже виручав, я привіз ним у причепі не один десяток кубів дров на зиму, але з ростом цін на бензин треба щось змінювати з розходом пального..
Вернуться к началу Перейти вниз
редуктор



Возраст : 30
Откуда : киев-севастополь
Сообщения : 298
Дата регистрации : 2012-09-20

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается.   МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Icon_minitimeВт 16 Сен 2014, 13:39

ага,замінювати тип пального
Вернуться к началу Перейти вниз
Sanyok
хз)))
Sanyok

Возраст : 27
Откуда : Киев
Сообщения : 401
Дата регистрации : 2012-09-18

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается.   МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Icon_minitimeВт 16 Сен 2014, 16:33

Газ став
Вернуться к началу Перейти вниз
редуктор



Возраст : 30
Откуда : киев-севастополь
Сообщения : 298
Дата регистрации : 2012-09-20

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается.   МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Icon_minitimeВт 16 Сен 2014, 20:36

для газа надо сначало поставить один авто карб от оки.и тогда балон в коляску.
а дизель вот такого типа:http://forum.dnepromoto.com/stroyuperedelyvayu-dnepr/dizel-dnepr/
-отличная и одиночка и колясичний вариант тоже ничего.
Вернуться к началу Перейти вниз
Sanyok
хз)))
Sanyok

Возраст : 27
Откуда : Киев
Сообщения : 401
Дата регистрации : 2012-09-18

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается.   МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Icon_minitimeВт 16 Сен 2014, 20:57

Газ і на два карби втулить можна. А дізель той то все фігня. Шлак який не їде...
Вернуться к началу Перейти вниз
редуктор



Возраст : 30
Откуда : киев-севастополь
Сообщения : 298
Дата регистрации : 2012-09-20

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается.   МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Icon_minitimeВт 16 Сен 2014, 21:09

а балон куда?
а не їде, ти маеш на увазі,що коли більше 70 не розганяеться то це не їде.
та і чорт з ним зате ість 2,5 л \100 км
Вернуться к началу Перейти вниз
Sanyok
хз)))
Sanyok

Возраст : 27
Откуда : Киев
Сообщения : 401
Дата регистрации : 2012-09-18

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается.   МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Icon_minitimeВт 16 Сен 2014, 21:43

В люльку. Не валить, не тяне так він як нормальний МТ. Туди не 9 сильний двіг треба а 20ти тоді буде діло.
Вернуться к началу Перейти вниз
ДіД ФіЛиЧ

ДіД ФіЛиЧ

Возраст : 29
Откуда : м.Київ
Сообщения : 279
Дата регистрации : 2012-09-21

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается.   МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Icon_minitimeСр 17 Сен 2014, 00:39

Sanyok пишет:
В люльку. Не валить, не тяне так він як нормальний МТ. Туди не 9 сильний двіг треба а 20ти тоді буде діло.

не спорю, я б туди теж на 20кобил поставив, але потрібно раму пиляти і переварювати.. + він коштує десь 20тис.грн
Вернуться к началу Перейти вниз
Sanyok
хз)))
Sanyok

Возраст : 27
Откуда : Киев
Сообщения : 401
Дата регистрации : 2012-09-18

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается.   МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Icon_minitimeСр 17 Сен 2014, 17:33

Переварить раму то фігня. А от те що коштує дорого то обідно
Вернуться к началу Перейти вниз
ДіД ФіЛиЧ

ДіД ФіЛиЧ

Возраст : 29
Откуда : м.Київ
Сообщения : 279
Дата регистрации : 2012-09-21

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается.   МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Icon_minitimeЧт 02 Окт 2014, 11:21

наразі МТ виглядає так:

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 108541374МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 108541375

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 108541376МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 108541377

на вихідних зарядив акумулятора і вирішив проблему зі слабкою іскрою на свічках, тому ФУОЗ із первинного перейшов у вторинне завдання..

виставив норм холостий, загалом зараз знов як і раніше працює як гарний швейцарський годинник.)
Вернуться к началу Перейти вниз
ДіД ФіЛиЧ

ДіД ФіЛиЧ

Возраст : 29
Откуда : м.Київ
Сообщения : 279
Дата регистрации : 2012-09-21

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается.   МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Icon_minitimeПн 07 Сен 2015, 21:05

ех, давненько Філич нічого не відписував про цього красеня.. майже рік.. за цей рік МТ не так вже і багато наїздив, наразі пробіг 6650км

почну мабуть з зими) зимою я і 3є друзів дістали МТ і вирішили поганяти по снігу(засніженому полю де була накатана дорога і по озеру де товщина криги була ледь не 1м)
і раз влетіли в незамерзлу яму по дорозі і з заднього колеса вирвало 2 спиці з ступиці(

прийшло літо, я приїхав у село і вирішив перебрати МТ бо те як він працював мене взагалі не влаштовувало:
-перебої у синхронності циліндрів
-проблеми з заведенням
-не тримав холості
-великий розхід пального
-не працювали повороти і задній стоп
-2 вирвані спиці

короче, він перестав приносити задоволення від руху на дорозі...

почну, зняв коляску, і вирішив поживитися на стан ЦПГ
зняв кришки клапанів, головки.. нагару ппц.. це для моєї техніки неприпустимо!)

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Oqk_FVIsAhU
МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 4phcS864Wak
МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Lu1Z57LGFFc
зазори у кільцях у нормі, до 10-12тис. можна спокійно їздити а потім замінити, на циліндрах ще є сліди хону.

права головка.. нагарчик, грязючка.. ну все як завжди.. все треба мити і чистити)
МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 5QjNuV8G5Nw

потім поки все чистив від нагарчику і грязюки, вирішив підрівняти заднє колесо, замінити погані спиці і підтягнути інші.. пару годин і вдалося вивести биття колеса у 3мм)

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 EZcGPMG2Pek
МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 JaSHfp0q7TM

почав чистити поршні)

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 6H2Wx-fwWpU
МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 8j3EihHrUdg

поки все то чистив, у вільний час читав  ось цю цікаву книжку)
МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 NtFoszabnoo

так, я все видраїв так, що навіть на КМЗ вони не були такими)))
починаю складати головки:

до речі, причиною у відмові поворотів було згорівша релюха поворотів, а з заднім стопом було цікавіше, там при замиканні поплавився дротик і при натисканні лапки гальм замикав на масу.. через це горіли запобіжники і глохнув мотор...

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 YUyHIKgsCyA

почав складати ЦПГ

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 AFuQ591eOdc

все складаю на герметик Victor Reinz(Віктор Рейнз) бо я втомився вже постійно підтирати місця з яких постійно підсирає масло!!!:

короче, все склав, зарядив акум, купив нові свічки, поставив селіконові високовольтні дроти з люльками, перебрав карби, відрегулював їх, тепер апарт-МєЧтА)))
заводиться з пів тичка, працює стабільно, рух став приємним)

компресії "відро")))
майже по 8очок на холодну
МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 9fYWJZ9azYEМТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 FMP84kjKOHA

розповім цікаву історію з моєї поїздки з дідом у сусіднє село.. загалом потрібно було звозити діда у сусіднє село до родичів.. перед виїздом я у сухий бак(у карбах теж нічого не було) ібо я все перед тим викатав і злив до краплини а те що не злив з бачку(грам 150) висохло поки МТ стояв на сонці.. так от, заливаю я 3л, цього було "з головою", я планував що спалю 1,8-2л..
ми з дідом виїхали.. їхав я економно, не більше середніх обертів.. переважно 40-50км на 4й.. як в'їхали у те село(доріг там немає) то на 1й\2й трохи вище холостих(а вони у мене низькі)
короче поїздили.. приїхали додому, по одометру було рівно 20км пробігу.. у мене в гостях якраз був Редуктор Сашко, я дивлюся в бачок і бачу що там якось підозріло багато пального залишилося... я вирішив все злити) взяв 2л пляшку, спочатку зливав поки зливалося з бачку, потім ми трохи підняли МТ і ще злили, потім я зняв бак і витрусив все що там було ,але це був не кінець)) я зняв кришки поплавкових камер і злив звідти, вийшло 1,9л!!!  тобто 1,1л на 20км а отже 5,5л на 100км))

наразі я поїхав у Київ, МТ залишив на діда.. перед від'їздом з'ясував що на мотоциклі перестав працювати генератор.. думаю що полетіли щітки.. але я думаю що купити нові не проблема..
треба ще купити на передні гальма датчик для заднього стопу і десь взяти дзеркальце бо я його випадково розбив(( коли він стояв без коляски то під ним на підніжці просіла земля і при падінні розбилося дзеркальце(

ще колись 1,5 роки тому я це писав.. :

що наразі в планах, це залишити його таким як він є без зайвих і крутих переробок..

1.ФУОЗ Саруман може я б і поставив але ціна на нього зараз під 1000грн
2.К65Т норм працюють і всім мене влаштовують
3.стартер мені на ньому потрібен він його псуватиме
4.от запаску треба зробити) в процесі
5.повороти вже є, треба лише придумати як їх закріпити і підключити
6. от з каністрами в якості бокових бардачків на колясці я не перестав мріяти)) таких у мене є 4 чи 5шт)
7. вся ця модна електроніка є зайва
8.голови можна не підтискати бо я і так в основному ганяю на 92му бензині
9.довірка триває до січня, за цей час треба його якось переоформити.. і цей пункт мабуть самий важливий з усіх 10ти..
10.друзі як треба і так нормально сидять на крилі, так що не буду псувати оригінальний гарний МТшнік)
Вернуться к началу Перейти вниз
SUP-2101
Привидение с моторчиком
SUP-2101

Возраст : 36
Откуда : Снежков Валковский р-н Харьковская обл
Сообщения : 954
Дата регистрации : 2012-09-19

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается.   МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Icon_minitimeПн 07 Сен 2015, 23:20

6000 км на колясыче весьма немало. Ну, как по мопедным меркам)
Расход во многом зависит от манеры вождения.
Вернуться к началу Перейти вниз
ДіД ФіЛиЧ

ДіД ФіЛиЧ

Возраст : 29
Откуда : м.Київ
Сообщения : 279
Дата регистрации : 2012-09-21

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается.   МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Icon_minitimeВт 08 Сен 2015, 10:08

SUP-2101 пишет:
6000 км на колясыче весьма немало. Ну, как по мопедным меркам)
Расход во многом зависит от манеры вождения.
Для МТ 6650 пробігу трошки більше обкатки)))
Вернуться к началу Перейти вниз
ДіД ФіЛиЧ

ДіД ФіЛиЧ

Возраст : 29
Откуда : м.Київ
Сообщения : 279
Дата регистрации : 2012-09-21

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается.   МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Icon_minitimeСр 09 Дек 2015, 18:07

викладаю фотки за 24\25жовтня

помив його після літньої експлуатації

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 RhSu8y10qSs

поки був зайнятий справами на нього нападало листя)):

а це фото з цих вихідних за 5грудня 2015р:
пробіг на цих вихідних становив 6666км)))
МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 HgYc5CdhJRc

з хороших новин: встановив рідного генератора в якому був обрив на роторі, проблему було ліквідовано і тепер на МТ знову є зарядка з робочого генератора))
Вернуться к началу Перейти вниз
SUP-2101
Привидение с моторчиком
SUP-2101

Возраст : 36
Откуда : Снежков Валковский р-н Харьковская обл
Сообщения : 954
Дата регистрации : 2012-09-19

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается.   МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Icon_minitimeВт 15 Дек 2015, 23:20

Обрив на роторі мені теж траплявся. Допомогав ремонтувати тяжика однокласнику. Вони день намагались розібрати генератора, та так, що аж вала розплескали. Я їм показав мастерклас по розборкі генадія. Причому без зубила та молотка Very Happy
Вернуться к началу Перейти вниз
ДіД ФіЛиЧ

ДіД ФіЛиЧ

Возраст : 29
Откуда : м.Київ
Сообщения : 279
Дата регистрации : 2012-09-21

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается.   МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Icon_minitimeВт 05 Апр 2016, 17:06

давно я тут нічого не писав)

мотоцикл працював у мене і взимку в 20-градусний мороз)))
і по снігу їздив і по трасі де був вкатаний ідеально гладкий лід)
кому цікаво то є відео у "Вконтакте"

це ще восени)
http://vk.com/video?section=all&z=video96049156_171590554%2Falbum96049156%2Fpl_96049156

це взимку при -17\-20 в залежності де вісить термометр))
http://vk.com/video?section=all&z=video96049156_171650114%2Falbum96049156%2Fpl_96049156

це я з молодшим братом і ще одним корешом катаюся)
http://vk.com/video?section=all&z=video96049156_171665566%2Falbum96049156%2Fpl_96049156


в цілому працює як годинник)
зараз починаю підготовчий етап до нового сезону:

склав план:
-Промивка і чистка в середині двигуна, коробки/ заднього редуктора
-Чистка поршнів і головок від нагару.
-Перевірка зазорів на поршневих кільцях(заміна при необхідності)
-притирання клапанів(за необхідністю)
-думаю торцонути циліндри і збільшити ступінь стиску на 10.0 для 92бензу
-заміна болтів і гайок на коромислах
-заміна під баком трубки на бензостійку(наразі стоїть та яка була під рукою)
-чистка бензокрану
-чистка карбюратора/заміна на голках манжет
-заміна передньої і задньої покришки
-чистка/промивка і заміна масла у передній вилці
-чистка і заміна масла у амортизаторах
-чистка і змащування всіх тросиків
-чистка і мащення підшипників колес
-заміна ручки газу і резинок
-заміна датчика стоп-сигналу
-перебирання гальмівної системи
-установлення датчика аварійки
-чистка повітроочисного фільтра


по факту на сьогодні з цього плану я зробив:

-відчистив від іржі і гівна всі троси+ змастив(все тепер лежко витискається і відходить назад)
-замінив ручку газу(стояла така що заїдала) лишилося викинути з ланцюжка пару частин аби не було люфта і не ламалася ручка газу!
-перебрав передні гальма, тепер вони нормально працюють, бо раніше заїдали..((
на цих вихідних перебрав передню вилку, повністю розібрав і вичистив її.
замінив масло, склав. підтягнув гайки кріплення траверси. вилка стала ідеально працювати!)

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 LUXWRvxE7sk
МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 6DgcJjA4eqE
така жижа була у перах вилки(( фу.. за майже 7тищ.пробігу ніхто його не міняв
МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 VAr2omDonQU

з цікавого:
планую міняти масло. а саме що я буду робити:
заведу МТ, прогрію, проїду до друга у якого у моєму селі є компресор))
з собою візьму 4-5л "галоші" - авіаційне пальне)
приїжджаю, промивочним пістолетом і галошею ззовні відчищаю двигун, у той час знизу з піддону зливаю все гівно яке плаває у картері))
далі скидаю піддон, скидаю циліндри, супницю з запалюванням, генератор і гусятницю(передня кришка картера)
дивлюся на стан шестерень і починаю за допомогою компрессора і щіточок відчищати двигун в середині. після, промиваю все простим бензином, починаю складати.
міняю прокладки і саджу все на нормальний герметик Віктор Реінз аби забути що з цього картеру щось капаю, тече і підсирає))

те саме буду робити з коробкою і заднім редуктором, але туди я мабуть залью простий старий добрий ТАД-17И..))
і заливаю нове масло. масло я вибрав синтетику ХАDO(VERYLUBE 10W-60 4Т MA)
дядько по знижках підігнав 3 банки, в МТ треба 2,2л(800г буде на дорливання)
МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 XJ-fdwlU2_8
МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 A_X9VwiDTiU
кому цікаво то
тут силка на це масло, почитаєте характеристику:

далі буде..)
Вернуться к началу Перейти вниз
SUP-2101
Привидение с моторчиком
SUP-2101

Возраст : 36
Откуда : Снежков Валковский р-н Харьковская обл
Сообщения : 954
Дата регистрации : 2012-09-19

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается.   МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Icon_minitimeВт 05 Апр 2016, 19:44

Я трохи переживаю, шо синтетичне масло буде виганяти через вс1 зазори. Я б лив в нього мынералку та не парився, проте не заперечую проти твоєї ініціативи.
Вернуться к началу Перейти вниз
ДіД ФіЛиЧ

ДіД ФіЛиЧ

Возраст : 29
Откуда : м.Київ
Сообщения : 279
Дата регистрации : 2012-09-21

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается.   МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Icon_minitimeЧт 05 Май 2016, 11:30

Всім доброго дня!

Я ще 29 квітня поїхав у село і потроху почав крутити МТ.

В перший дееь в Сб.30го яйого просто вимив і начистив воскковою поліролькою. Багато де зтер іржу яка за зимо назбиралася.. потім свята, вихідні. Вже з Пн почав крутити:

-відрегулював "полуавтомат" зчеплення на коробці. Я сказвти чесно і не знав що він на Мт є)) тепер можна рушати чисто витискаючи ногою лапку кпп і плавно її відпускати.
-підтягнув лапку кіка (затягнув сильніше гайку де штопор)
Замінив ручку газу на іншу де ланцюжок який в середині коротший на 2ланки і через це нема люфта в ручці (заводський косяк)
-відполірував ричаги на рулю і демфер руля
-замінив резинку ручки зчеплення (вона потріскалася від старості)
-зняв колесо коляски,підтягнув всі спиці.
Почистив гальма на колясці. Вичистив і змастив трос гальм на колясці, і відрегулював їх,тепер колесо нормально гальмує!)
-компрессором продув повітроочисного фільтра

Масло я ще не міняв так як я вирішив це зробити у наступну поїздку бо:

Треба купти комплект прокладок ( або хоча б прокладеу піддону, під циліндри/головки і кришки грм) а в ідеалі ще і прокдадку на задній редуктор і кришку картера коробки.
Бо я ж планую скинути кришку грм і все втмити компресором від старого масла і всього гівна яке там назбиралося з 1992року..

Хочу купити нові колечки ще часів срср, бо толку лити нове масло і залишити старі кільця..
-треба купити пасту для притирання клапанів, останій раз як я влітку розбирав головку то вони не пропускали але про всяк випадок я притру їх.
Ну і треба купити якесь хороше масло в коробку і задній редуктор типу 80w90 для трансмісій.. не хочу лити тад17и..

Також лишається проблема з поламаним датчиком стоп-сигналу передніх гальм.. треба купити новий..
І є проблема з лампою нейтралі.. як я вчора не довбався і міняв датчики.. проблема десь в коробці.. як буду чистити коробку то розберуся з нею..

Ще проблема з амортизаторами.. вони всі течуть.. скоріш за все треба міняти сальники штоку.. ну і треба буде замінити в них масло.

А так у висновку: мотоцикл майже у відмінному стані)) працює як годинник, жре відносно мало..

На днях провів експеримент:
Завів і прогрів Мт,заглушив, залив повні поплавки бензину поки з них не полилося. Закрив кран і поїхав.
Перший раз проїхав 2.2км їхав я 40-45км на 4й передачі перед цим було так 1пер-10км друга 10-20, 3тя 20-40. А далі 4та..
Потім поїхав назад але проїхав вже 2км. Бо був зустрічний потік вітру і їхати місцями було на гірку.. приїхав додому.
Залив повний карюратор. Зняв поплавкову камеру і заміряв шприцем, 54мл.бензину
І того 0.108л з 2х карбів на 2.2 км це при складанні пропорції:
100×0,108/2.2=4.9л на 100км.
Цеза першу поїздку і 5.4л за другу.
Але це відносно. Бо я ж не викручував і не враховував скільки бензину лишається у поплавковій камері коли він глохне)
Найближчим часом спробую заміряти на рівній дорозі, аби не доводилося багато разів перемикатися як по селу.. просто на дорозі коли Мт заглохне зніму поплавки і заміряю скільки лишилося і заново перерахую))

На сьогодні пробіг 6790км
Фотки:
МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 VWdLRJUDb_A
МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 UTuqAIfTA_k
МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 MAiAVTBOFXw
МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 L5A8meoUtQo
МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 -Byk0Q3GJRs
Вернуться к началу Перейти вниз
SUP-2101
Привидение с моторчиком
SUP-2101

Возраст : 36
Откуда : Снежков Валковский р-н Харьковская обл
Сообщения : 954
Дата регистрации : 2012-09-19

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается.   МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается. - Страница 2 Icon_minitimeЧт 05 Май 2016, 22:44

Добре виглядаэ! Я коли бачу МТ то завжди кажу "дивись, м1льйонер по1хав!". А все цей апетит на бензин. Хоть тр1сни не розум1ю, чому в1н так багато його жре.
Вернуться к началу Перейти вниз
 

МТ-11 днепр с коляской Редуктора и Деда Филыча-мечта сбывается.

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 2 из 3На страницу : Предыдущий  1, 2, 3  Следующий

 Похожие темы

-
» Велосипед с боковым прицепом(коляской) Редуктора
» Мотовелосипед Редуктора-вчера,сегодня,завтра.
» Днепр(Sanyok)
» Харьковский Ретро Слет Made in USA (27-28 may 2017).

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
www.oldmoped.in.ua :: Оффтоп :: More than 50cc...-